24/7 bereikbaar op   0181 - 488 088

Ons team

Pim Kievit
Directie / Uitvaartverzorger pim@kievit-uitvaart.nl
Marjan Kievit
Directie / Administratie marjan@kievit-uitvaart.nl
Mark van der Wende
Uitvaartverzorger mark@kievit-uitvaart.nl
Marian Boot-Langendoen
Uitvaartverzorgster marian@kievit-uitvaart.nl
Leon van Noortwijk
Uitvaartverzorger leon@kievit-uitvaart.nl
Angelique van Houten-Gijbels
Uitvaartverzorgster Angelique@kievit-uitvaart.nl
Cor van der Marel
Uitvaartverzorger cor@kievit-uitvaart.nl
Marco Kievit
Thanatopracteur, vervoer en verzorging marco@kievit-uitvaart.nl
Fred Visser
Vervoer en verzorging info@kievit-uitvaart.nl
Adrie Wandemaker
Chauffeur / Verzorging
Ina Neels
Gastdame, vervoer en verzorging
Klazien Boot
Gastdame, uitvaartassistent, vervoer en verzorging
Karin van Tilborg
Gastdame en uitvaartassistent
Henny Visser
Gastdame
Diana Borgmeijer
Gastdame en uitvaartassistent
Chantal van Riemsdijk
Gastdame, uitvaartfotografie, vervoer en verzorging